MFK Danışmanlık

Mfk Şehir Planlama Harita Mimarlık Mühendislik Danışmanlık İnşaat San. Ltd. Şti 2008 yılında Bursa’da Mehmet Fatih Koç tarafından kurulmuştur. Bugüne kadar pek çok İmar Planı Hizmetleri ve Gayrimenkul Değerleme Hizmetleri gerçekleştirmiştir. Şehircilik İlke ve Esaslarını dikkate alarak, kamu yararını göz ardı etmeden, katılımcı ve çözüm odaklı bir planlama anlayışı ile her ölçekte hazırladığımız imar planları ile yaşam kalitesini en üst düzeyde tutmayı hedeflemeye yönelik hizmetler sunulmaktadır. Ayrıca şirketimizde Sermaye Piyasası Kurulu’ndan lisanslı Gayrimenkul Değerleme Uzmanımız tarafından Mesken, Dükkan, Atölye, Fabrika, Müstakil Bina, Villa, Arsa, Tarla v.b. gayrimenkulleriniz için özel ekspertiz raporu hazırlanmaktadır.

Mfk Şehir Planlama Harita Mimarlık Mühendislik Danışmanlık İnşaat San. Ltd. Şti; Deneyimli kadromuzun sunacağı kapsamlı, bağımsız ve tarafsız değerleme ve danışmanlık hizmetlerimiz ile, gayrimenkullere ilişkin finansal nitelikli kararlarında müşterilerimize destek olmaktır.

Kurulduğu günden bugüne Bursa ve çevre illerde, başta belediyeler, il özel idareleri ve bakanlıklar olmak üzere çok sayıda kurumun sorumluluk alanında planlama ve danışmanlık hizmetleri ile gayrimenkullerin değerleme ve fizibilite çalışması yapılmaktadır.

Deneyimli kadrosunun sunduğu kapsamlı, bağımsız ve tarafsız değerleme ve danışmanlık hizmetlerimiz ile, gayrimenkullere ilişkin finansal nitelikli kararlarında destek oluyoruz.

Bilgi ve alternatif görüş olmak için iletişime geçiniz