Mfk Şehir Planlama Harita Mimarlık Mühendislik Danışmanlık İnşaat San. Ltd. Şti 2008 yılında Bursa’da Mehmet Fatih Koç tarafından kurulmuştur. Bugüne kadar pek çok İmar Planı Hizmetleri ve Gayrimenkul Değerleme Hizmetleri gerçekleştirmiştir. Şehircilik İlke ve Esaslarını dikkate alarak, kamu yararını göz ardı etmeden, katılımcı ve çözüm odaklı bir planlama anlayışı ile her ölçekte hazırladığımız imar planları ile yaşam kalitesini en üst düzeyde tutmayı hedeflemeye yönelik hizmetler sunulmaktadır. Ayrıca şirketimizde Sermaye Piyasası Kurulu’ndan lisanslı Gayrimenkul Değerleme Uzmanımız tarafından Mesken, Dükkan, Atölye, Fabrika, Müstakil Bina, Villa, Arsa, Tarla v.b. gayrimenkulleriniz için özel ekspertiz raporu hazırlanmaktadır.

Mfk Şehir Planlama Harita Mimarlık Mühendislik Danışmanlık İnşaat San. Ltd. Şti; Deneyimli kadromuzun sunacağı kapsamlı, bağımsız ve tarafsız değerleme ve danışmanlık hizmetlerimiz ile, gayrimenkullere ilişkin finansal nitelikli kararlarında müşterilerimize destek olmaktır.

Misyon

Evrensel değerler ışığında, deneyimli kadrosuyla, bağımsız, tarafsız, değerleme ve danışmanlık hizmeti vererek çözüm ortağınız olmak.

Vizyon

Dünyadaki gelişmeler ve yenilikler paralelinde uzun yıllara dayalı deneyimli kadromuz, sağladığımız kaliteli hizmet ve etkin çalışma yöntemi anlayışı ile, Bursa Gayrimenkul Değerleme konusunda marka olmak, lider kurum olmak.