Bursa Emlak Eksper

Bursa Emlak Eksper alanında hizmet veren firmamız alanında tecrübeli personeli ve profosyonel bakış açısı ile müşterilerinin memnuniyetini önceliklemiştir. Ekspertiz ve danışmanlık alanında geniş bir iş hacmine sahip işletmemiz uzun vadeli işbirlikleri kurmayı amaçlamaktadır. Gayrimenkul Değerleme alanındaki güncel gelişmeleri yakından takip ederek sizlerin ihtiyaçlarına eksiksiz olarak karşılamaktayız.

Ekspertiz Raporlama

Şirketimiz, konusunda yetkin ve deneyimli uzman kadrosuyla, özel şahıs/şirketlere, kamu kurum/kuruluşlarına, bankalara, gayrimenkul yatırım ortaklıklarına, gayrimenkul geliştirme firmalarına, hukuk bürolarına, finansal kiralama şirketlerine, sigorta ve reasürans şirketlerine, belediyelere, bağımsız denetim şirketlerine, aracı kurumlara, vakıflara ve SPK mevzuatına tabi olan şirketlere uluslararası standartlarda, gayrimenkul değerleme, raporlama ve danışmanlık hizmetini Bursa ve çevresinde sunmaktadır.

Bursa Emlak Eksper Alanındaki Hizmetler

 1. Tapu Sicil Müdürlüğü Kayıtlarının İncelenmesi
 2. Belediye Kayıtlarının İncelenmesi
 3. Diğer Kurumlarda incelemelerin yapılması
 4. Mahalli inceleme;
  • Konum,mevkii , adres ve ulaşım bilgileri
  • Söz konusu yapının çevre bilgileri
  • Yapılaşma Bilgileri
  • Mimari proje ve yapı ruhsatı ile uyumluluk,
  • Mevcut durumu fotoğraflama (İç, dış, çevre , manzara vb)6. Söz konusu gayrimenkulün bölgedeki emsallerinin fiyat bakımından araştırılması,
 5. Değerin Belirlenmesi;
  • Emsal Karşılaştırması Yaklaşımı
  • Gelir Kapitalizasyonu Yaklaşımı
  • Maliyet Yaklaşım
 6.  Raporlama

Firmamız, bugüne kadar pek çok İmar Planı Hizmetleri ve Gayrimenkul Değerleme Hizmetleri gerçekleştirmiştir. Şehircilik İlke ve Esaslarını dikkate alarak, kamu yararını göz ardı etmeden, katılımcı ve çözüm odaklı bir planlama anlayışı ile her ölçekte hazırladığımız imar planları ile yaşam kalitesini en üst düzeyde tutmayı hedeflemeye yönelik hizmetler sunulmaktadır. Ayrıca şirketimizde Sermaye Piyasası Kurulu’ndan lisanslı Gayrimenkul Değerleme Uzmanımız tarafından Mesken, Dükkan, Atölye, Fabrika, Müstakil Bina, Villa, Arsa, Tarla v.b. gayrimenkulleriniz için özel ekspertiz raporu hazırlanmaktadır.

Mfk Şehir Planlama Harita Mimarlık Mühendislik Danışmanlık İnşaat San. Ltd. Şti; Deneyimli kadromuzun sunacağı kapsamlı, bağımsız ve tarafsız değerleme ve danışmanlık hizmetlerimiz ile, gayrimenkullere ilişkin finansal nitelikli kararlarında müşterilerimize destek olmaktır.

Gayrimenkul Değerleme

İhtiyaçlarınızla ilgili bilgi ve görüş almak için mutlaka bize ulaşınız.

Verdiğimiz hizmetler ile; Dünyadaki gelişmeler ve yenilikler paralelinde uzun yıllara dayalı deneyimli kadromuz, sağladığımız kaliteli hizmet ve etkin çalışma yöntemi anlayışı ile, Bursa Gayrimenkul Değerleme konusunda marka olmak, lider kurum olmayı amaçlamaktayız.