Raporlama

Firmamız, bugüne kadar pek çok İmar Planı Hizmetleri ve Gayrimenkul Değerleme Hizmetleri gerçekleştirmiştir. Şehircilik İlke ve Esaslarını dikkate alarak, kamu yararını göz ardı etmeden, katılımcı ve çözüm odaklı bir planlama anlayışı ile her ölçekte hazırladığımız imar planları ile yaşam kalitesini en üst düzeyde tutmayı hedeflemeye yönelik hizmetler sunulmaktadır. Ayrıca şirketimizde Sermaye Piyasası Kurulu’ndan lisanslı Gayrimenkul Değerleme Uzmanımız tarafından Mesken, Dükkan, Atölye, Fabrika, Müstakil Bina, Villa, Arsa, Tarla v.b. gayrimenkulleriniz için özel ekspertiz raporu hazırlanmaktadır.

Gayrimenkul değerleme raporunda yer alan değer, gayrimenkule ait o günkü ve belirtilen raporda yazılı olan durumlar dahilindeki değerdir.

bursa Gayrimenkul Değerleme raporu

Gayrimenkul Ekspertiz hizmetimizde, eksperimiz önce durum tespit hizmeti kapsamındaki tüm incelemeleri yapar ve ardından tüm bu bulguları da göz önünde bulundurarak gayrimenkulün değerleme günündeki piyasa değerini ve yaklaşık emsal kira bedelini, bağımsız, tarafsız ve objektif ölçütlere göre belirler. Bu çalışmaları içeren rapor, basit ve anlaşılır bir formatta sizlerle paylaşılır.

Bilgi ve alternatif görüş olmak için iletişime geçiniz

link